| Adrian277 a întrebat:

Hei, mi-a venit astazi laptopul pe care l-am comandat de Black Friday este vorba despre Lenovo Idea Pad Z51-70.L-am deschis, butonul power s-a aprins, s-a auzit beep-ul dar nu se vedea nimic.Am luminat cu o lanterna puternica si se vede foarte slab.Ce este de facut? Dau fundita

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

L-ai primit DOA (Dead on Arivall), il trimiti inapoi si sunt obligati sa ti-l schimbe sau iti dau banii inapoi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptul la returnare in 10 zile lucratoare. Ia intai legatura cu ei si spune-le despre ce este vorba. Ei te vor lamuri ce trebuie sa faci.

| Voro a răspuns:

Daca l-ai luat azi, suna-i sau prezinta-te la magazinul de unde l-ai luat si ei au obligatia sa ti-l schimbe.