| Antoooonia a întrebat:

Hei prieteni am si eu o problema.Am nokia500 si sora mea mi-a sters jocurile din el.Am cablu usb.Cum pot descarca jocuri de pe net si cum le pot baga in telefon. Exista vreun site cu jocuri pentru nokia500? Dau funda..va rog ajuatima pas cu pas. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| DanycuD a răspuns:

Uite aici iti descrie totul http://bit.ly/T5u8Gw

| Boom_Sick_1998_bZrG a răspuns:

Pai...am cautat telefonul si am vazut ca are Wi-fi...Du-te si tu la un vecin care are modem Wi-fi si cauta pe internetbig grin Apropo am observat ca nu are Android deci e Symbian adica sa nu te astepti la jocuri foarte bune! Sper ca te-am ajutat. Observatie:Nu o mai lasa pe sora-ta la telefonul taulaughing