| brokxy a întrebat:

Hei.Salut.Am o intrebare.Stitii mesajele alea necunoscute in care scrie ca mori daca nu le trimiti? Sigur le stiti.Stiti cumva cum se fac? As cam vrea sa fac o farsa la cineva big grin Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tie ti-ar face o farsa cineva... ce zici e bine? Nu stiu... zic si eu

| Kampion a răspuns:

Le inventezi in minte, si daca vrei sa faci la mai multi prieteni scrie intr-un notepad si cand ai nevoie il copiezi si ii dai past pe facebook. Cred ca ti-am fost de ajutor. Funda

| Laurian1999 a răspuns:

Ai nevoie de un telefon care nu e al tau si scrii mesajul. Dupa aceea poti scoate cartela si farsa intra in vigoare cand se chinuie ala sa apeleze la numarul respectiv.

| ioana_8025 a răspuns:

Buna seara, sunt Lexie, acum 5 ani am fost violata si parasita intr-un camp, trupul meu nu a fost gasit niciodata iar eu inca umblu dupa razbunare, daca nu trimit acest mesaj cel putin la 10 persoane, voi veni in a 5a zi si parintii tai nu te vor mai gasi niciodata laughing)) bine am multa imaginatie, sper sa te fi ajutat pup :*