| NicolaeMihai a întrebat:

Hei salut TPU am o problema...Ati vazut cand dezarhivati ceva orice vii de incarca acolo cu verde la uni nu? Ei bine la alti cu albastru chestiile astea. Vreau sa setez si eu sa nu mai fie cu verde sa fie cu albastru la foldere sau la dezarhivarea la toate nu cu verde ...PLS ajutor Dau Funda! Vreau sa schimb culoarea sa se dezarhiveze in albastru nu in verde intelegeti la mai multe nu numai la arhive..PLS

15 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce probleme mari ai! Nu se poate decat roz bombon, daca vrei!

| NicolaeMihai explică (pentru K0sti):

? cum adica?

| K0sti a răspuns (pentru NicolaeMihai):

Cati ani ai Mihaita?

| NicolaeMihai explică (pentru K0sti):

Ziceti-mi si mie cum sa schimbb plss

| K0sti a răspuns (pentru NicolaeMihai):

Bravo! Multi inainte! Dupa ce mai cresti, o sa stii ce am vrut sa spun! Pana atunci stai verde! happy

| NicolaeMihai explică (pentru K0sti):

E hai maa

| NicolaeMihai explică (pentru K0sti):

Adica imi trebuie windows 8.1? nu?

| K0sti a răspuns (pentru NicolaeMihai):

Probabil!

| NicolaeMihai explică (pentru K0sti):

Cacat...

| CookieFace a răspuns (pentru K0sti):

Lol ma zii direct in fata, nu il mai amagi tongue

| K0sti a răspuns (pentru CookieFace):

Adica sa-i aprob prostia care vrea s-o faca! Interesul e sa aduci omul pe calea cea dreapta! Auzi, vrem culori albastre, ca daca sunt verzi ne mananca vaca!
Mari gargauni aveti fratilor!

| CookieFace a răspuns (pentru K0sti):

Asa ma, vezi ca ai putut? happy

| K0sti a răspuns (pentru CookieFace):

Mai usor cu "ma" ca nu ne tragem de sireturi! De putut, pot tot timpul, numai ca nu vreau pentru ca multe intrebari nici nu merita raspuns! Din varii motive! Aici e problema!

| Otto2014 a răspuns:

Nu se poate, ce probleme ai daca-i verde?