| Hiruta_Filip_1996 a întrebat:

Hei! salut TPU, am o problema...mi-am pus windows 10 ( nu e crack) si mi-am facut cont Microsoft si toate cele iar acum nu pot sa descarc aplicatii de pe Microsoft store! imi zice asta,, something happened on our end" ce sa fac! Pls ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Cristinel_Ghiorghita_1987 a răspuns:

Schimba account Microsoft, daca nu merge reinstaleza Windows si fa alt account iar.

| Hiruta_Filip_1996 explică (pentru Cristinel_Ghiorghita_1987):

Cum reinstalez windows? ( pot pastra ce am pe windows )?

| Hiruta_Filip_1996 explică (pentru Cristinel_Ghiorghita_1987):

Cum fac asta ( pot pastra ce am pe el acum )?

| AnKuXor a răspuns (pentru Hiruta_Filip_1996):

Da daca copiezi pe uns stick USB, daca nu sterge accountu asta Microsoft si fa altu.Vb pe skype daca vrei sa intelegi mai bine.

4 răspunsuri:
| Cristinel_Ghiorghita_1987 a răspuns:

Buna ziua am un HP i3 nou cu windows nou deja pe el trebuie sa fac cont la Microsoft ca l-am resetat asa eu dar jos am semnu intrebari? si semnu exlamari multumesc