| TheKittyCatGirl a întrebat:

Hei scumpilor! happy Am si eu o mica problema; Deci vreau sa instalez un program nevirusat care are un producator bun etc. si dupa ce dau 'Executare' imi apare "ShellExecuteEx failed; code 1899" si spune: "Imposibil de creat intrare in baza de date a cartografului de puncte finale". Niste ajutor? Fundita.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si incearca solutia asta:
http://answers.microsoft.com/......095e357ab6

| pbsolver a răspuns:

Despre ce programe vorba? (daca nu sunt prea indiscret)

| bula2014 a răspuns:

Calculator nou ai o problema la placa de baza

| TheKittyCatGirl explică:

GIMP 2.8.8 Sau asa ceva versiunea nu o stiu sigur e un programel de desenat, editat poze. si multumesc cine mi-a raspuns pana acum dar nu mi-a mers