| poker1976 a întrebat:

Hei! :-)
Se poate face cu ajutorul unei aplicatii like-uri la o pagina?
Daca da, cu ce aplicatie?

1 răspuns:
| JohnyMoga a răspuns:

Uite
dar e complicat
IMPORTANT!
Inainte de a incepe tin sa mentionez ca trebuie sa aveti profilul de Facebook public si optiunea de followers activa pentru a functiona tutorialul ce am sa vi-l prezint mai jos.
1. Intram pe Hublaa.me ( asteptam cele 5 secunde de pe Adf.ly )

*Pe adresa de mai sus puteti face like-uri la poze si poze
2. Pentru like-uri la FansPage intram pe FansPage.Hubaa.me
3. Apasam Click Here si inchidem toate reclamele ce ne apar

4. O sa va apara asta pe Facebook :
hack likes facebook

* Selectati Only Me ca sa nu va treziti ca va posteaza toate prostiile pe timeline, apoi apasam pe Ok, Listen to Music
5. O sa va apara urmatoarea chestie :
hack likes

* Selectati link-ul de la adress bar
HTTPS://M.SPOTIFY.COM/%5E—___HUBLAA_TOKEN__——%5E/? #ACCESS_TOKEN=CAAAAKLSE4LIBXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX&EXPIRES_IN=0
* Selectam tot ce scrie dupa #ACCESS_TOKEN= fara &EXPIRES_IN=0
"CAAAAKLSE4LIBXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX"
6. Dupa ce selectam codul, intram inapoi pe Hublaa Liker V.2 si introducem codul care l-am extras din adress bar in casuta si dam SUBMIT
* Inchidem din nou cele 300 de reclame si dam SKIP AD, iar apoi scroll in jos si:
* Dam click pe AutoLike, din nou, SKIP AD
* Selectam Photos in cazul in care vrem like-uri la o poza, si,
Atentie: Sa dati mai intai click pe albumul din care e poza, sa nu dati Submit sub album, ca faceti like-uri la album, si n-are nici o treaba. (Vezi poza mai jos)
facebook likes hack
Si cam asta e treaba, acest site face 350 like-uri/minut si poate fi folosit odata la 15 minute.
Cum merge site-ul?
Ideea site-ului ar fi un schimb de like-uri, toti userii care au instalat aplicatia pe facebook dau like celorlalti care o au, si vice versa.
Partea naspa?
Acest site e folosit in majoritate de arabi/turci/alte natii de genu’, majoritatea like-urilor primite vor fi de la acestia.
Partea buna?
Totusi, iti trebuie like-uri? Le faci!

Video demonstrativ: