| Alex31313131 a întrebat:

Hei,sunt foarte speriata. Am facut cont Zonga dar nu Premium ci free, si am înțeles ca dupa 3 luni ma taxează. Eu vroiam sa Imi șterg contul si am dat mesaj la 966 cu "STOP" si mesajul nu a fost trimis. A fost un moment de prostie si mi-am pus numărul de telefon iar eu sunt pe Orange. Ce vreau e sa zic cum sa scap de Zonga? Nu am nimic cu aplicația dar doar ca nu vreau sa plătesc sau sa intru in belele. Va rog îndrumați-ma si Spuneți-mi ce sa fac. Nu vreau sa mai am cont nu vreau sa mai am de-a face cu Zonga. Va rog

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Te duci frumos la ei la Bucuresti la sediu si depui o cerere scrisa. big grin