| DeniiSlipknot a întrebat:

Hei. Telefonul meu are doua difuzoare ( ca orice alt telefon ). Unul in fata ( pentru apeluri ) si unul in spate ( pentru muzica, etc.). Ieri, am observat ca muzica se auzea pe difuzorul din fata ( cel pentru apeluri ) si nimic in cel din spate si cand incercam sa conectez castile, nu se auzea nimic in casti, numai in difuzorul din fata. Chiar nu stiu ce sa fac, fiindca castile functioneaza perfect ( din moment ce ascult muzica de pe laptop cu ele ), deci numai de la telefon poate sa fie.
Sper ca ati inteles problema.

Multam.

3 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Pur si simplu, intri in player-ul telefonului dai pe o melodie si dupa dai la setari si acolo sigur este ceva cu difuzor, el este acum pe telefon de asta se aude asa.bafta

| AlexNet74 a răspuns:

Ai cumva instalata aplicatia Earpiece? Daca da deschide-o si dezactiveaza ceva pe-acolo pana merge... daca nu, scoateti cardul, pe care sa iti fie copiate chestiile gen poze, muzica... importante si reseteaza-l.

| Costeluus a răspuns:

Dai volumul mai tare laughing