| GeeOrGiAnnAaA a întrebat:

HEI TPU; 3 Am un telefon E-boda Rainbow v47, și problema mea e că nu se salvează pozele. Am descărcat o aplicație cu efecte pentru poze, gen „ Candy Camera " și pe camera din fața nu se salvează, de ce?

2 răspunsuri:
| Locus a răspuns:

Telefonul e stricat in mod normal toate functiile ar trebui sa functioneze

| FirstUnicorn a răspuns:

Cand intri pe Candy Camera, dupa ce faci poza, undeva jos e un *patrat cu o sageata*, da-i pe ea dupa ce faci poza si cauta in galerie, vezi daca s-a salvat. thinking