| DodyQkz a întrebat:

Acum o saptamana mi-am cumparat un Samsung S5 de la Orange. Pana acum a mers ok,dar de doua zile nu imi mai merge difuzorul pentru apeluri. Pot sa ascult muzica pe el si se aude foarte bine,dar cand ma suna cineva,eu il aud,el nu ma aude deloc,dar daca dau telefonul pe speaker ma aude. Ce problema are telefonul? As putea s-o rezolv fara sa merg la Orange? Telefonul este in garantie,dar am auzit ca dureaza mult sa il repare. Tin sa precizez ca mi-am pus folie si pe carcasa si pe ecran si pe margini, daca ajuta cu ceva. Funda pentru solutia care ma ajuta. Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

N-ai ce sa faci. Stiu ca repararea unui produs defect cam dureaza, dar nu poti sa stai cu el asa. Du-te cu el la garantie.

| ZeXcKEReS a răspuns:

Incearca sa reformatezi telefonul daca nu merge inseamna ca are probleme la microfon

| ZeXcKEReS a răspuns:

Incearca sa formatezi telefonul daca tot nu vrea sa mearga inseamna ca are o problema cu microfonu