| Hahaha10 a întrebat:

Hei, TPU! Am facut un filmulet cu Windows Movie Maker (stiu, nu este un program foarte bun), dar dupa ce l`am finalizat si l`am salvat ca Movie File, nu am reusit sa il vizionez. Imi deschide filmuletul, sonorul este la locul lui, dar imi arata doar prima imagine pe tot parcursul filmului. Stie cineva care este problema si cum o pot rezolva?

2 răspunsuri:
| bobik91 a răspuns:

Asta pentru ca nu l-ai salvat bine. nu dai save as movie file. daca ai windows 7 dai acolo sus in stanga pe butonul albastru ce deschide o fereastra in jos. si ai acolo save project si save project as. nu dai pe niciuna din ele. mergi mai jos la save movie si daca ti mouse-ul pe save movie iti mai apare o fereastra. si dai pe prima optiune care spune recommanded for this project. si asa o sa fie salvat corect si o sa il poti viziona. si sa stii ca movie maker e chiar foarte bun daca stii lucra cu el. schimba-ti parerea.
http://tonuri-apel.com

| Mariussss14 a răspuns:

Asa ai facut tu ai pus poza pe toata durata a melodiei