| kyty_2929 a întrebat:

Hei TPU am iphone 4 si am memoria de 6 gb am nevie de niste aplicatii si nu mai am memorie imi pot mari memoria daca da cum ( nu e fake)

5 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Nu exista aplicatii de marire a marire a memoriei, ia-ti un card micro sd ca gasesti de 4 gb la vreo 20-35 de lei.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti mari memoria cu card sd. Altfel nu ai cum.

| Unstopable a răspuns:

Poti sa ii lipesti un card pe spate happy merge garantat

| OXVoltz a răspuns:

Nu poti mari memoria iPhone-lui nici cu un program, nici cu micro/miniSD card. Cum l-ai cumparat asa il ai.

| Razzv a răspuns:

Raspunsul de mai sus este gresit la iphone nu se poate marii memoria. Nu are slot de card de memorie, decat daca nu e unul original. Daca vrei un telefon opteaza pentru un Samsung poti dubla memoria la majoritatea(cele mai bune).
#zBafta.