| Gabyyella a întrebat:

Hei TPU, am o boxa mica la calculator si inainte imi aparea volumul in bara de activitati, iar acum nu si cand dau la setari sa conectez dispozitivul imi scrie ca Windows nu poate gasi fisierul %SystemRoot%\Media\Windows XP Error. wav. si nu stiu de ce nu-mi merge. Daca puteti sa ma ajutati, multumesc si dau funda.

Răspuns Câştigător
| Bogdan549 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul. Eu ti-as sugera cu incredere windows 7 sau 8.1 inca nu m-am decis care e mai bun.