| True Blood a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare pentru voi!
In decembrie imi expira abonamentul de la cosmote, pe care il am de doi ani si as vrea cu punctele obtinute sa imi iau un alt telefon la abonament.
Stie cineva cum pot afara cate puncte am? Si dintre ce telefoane as putea sa aleg?
Cine imi raspunde ii dau funda + inteligent! love struck

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Ar trebui sa te grabesti, nu stiu daca iti vor mai da telefonul daca intram in luna decembrie. du-te la o reprezentata cosmote si iti vor spune ei la ce telefon te poti incadra in punctele respective. sunt cei mai potriviti sa iti raspunda intrebarii.
bafta

| recrutul a răspuns:

De obicei daca ai un cont pe site-ul lor si il achizitionezi on line il cumperi mai ieftin

| Emmyy2405 a răspuns:

Pai numai ducandu-te la reprezentanta la Cosmote... sa vezi si ce oferte au la telefoane...winking