| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu aparatul foto.
Cand dau pe butonul de pornire, nu se intampla nimic. Nu da nici un semn de viata. (Aparatul merge pe baterii). Am incercat si sa ii pun alte baterii, dar nimic. De ce nu se mai aprinde, si ce as putea face sa mearga din nou?
Fundita. Multumesc.
Scuzati categoria.

2 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Pai atunci e clar ca nu e din baterie, e ceva problema la aparat, trebuie dus la reparat.

| vreaumult a răspuns:

Salut! si eu am avut acceasi problema mie mi s-a ars o siguranta poate e si la tine la fel sau la tine sa deplasat un fir eu zic sa-l duci la reparat