| Pepyo a întrebat:

Am o problema cu calculatorul de cand am actualizat ceva in windows 10 jocurile merg din ce in ce mai prost de la 60 de fps la -30 asa dintrodata si am dezinstalat acea acualizare si totusi nu a mers am scanat calculatorul si nu am nici un virus l-am curatat de aplicati dar tot la fel si nu aș vrea sa reinstalez windows. Ce sa fac?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cateodata trebuie sa facem asta, reinstaleaza totul, eu nu inteleg cum se poate sa scada fps uriile cand dati update la windows, eu am pe plus 10 de cand am facut update, vezi daca placa video nu are nevoie de un update, ca am patit si asta