| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am o problema cu contul meu de facebook sad Am postat o imagine intr-un grup si se pare ca cineva m-a raportat sad Mi-au blocat contul pentru 72 de ore. Orele s-au dus si contul meu e tot blocat sad Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Sincer nici nu stiam ca facebook blocheaza conturile, da poate au uitat a ti-l reactiveze, ai primit un email de la facebook cum iti inchid contul, trimitele inapoi un email si zile, ca au trecut deja 72 de ore si momentan am contul blocat.Succes.