| mihaela11 a întrebat:

Am o problema cu tableta mea. De la un timp imi apare intruna sonorul pe ecran si se da singur la maxim sau la minim. De abia pot sa scriu un mesaj. Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| BlacK_8915 a răspuns:

Dai un restore si descarca un antivirus (ai grija sa nu apesi butonul de volum cand scrii mesaje )

| iamcringe a răspuns:

Sunt cateva posibilitati.
1.Are virus si iti trebuie antivirus sau formateaza-l
2.Are multe instalate si hardul e plin
3.Are o imagine de fundal live care cauzeaza lag
4. E lovita undeva si trebuie reparata
Sper ca te am ajutat.

| Cristiana_Irina_1995 a răspuns:

Asa am patit si eu cu tableta mea si i-am dat un restart si dupa nu pot spune ca a mers ca noua dar macar putea-i sa scrii sms etc. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?