| Furti a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Deci cand incerc sa conectez cablul de date la PC nu imi face conexiunea dintre telefon si PC... stiti normal ar fi trebuit sa-mi apara o fereastra cu ce vreau sa importez etc etc. iar daca intru in my computer la fel, nimic. Nici in telefon nu-mi mai apare mesajul ala daca vreau sa fac legatura prin cablu de date, in schimb imi incarca telefonul daca-l tin conectat. Aveti vreo idee ce-ar putea sa aiba? Stiti vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Furti explică:

Am rezolvat problema, aparent trebuia sa las in pace cablu de date pentru putin si sa dau un restart la pc, merge ca nou acum laughing

| mihay88 a răspuns:

Poat e setat din setarile telefonului sa se incarce doar cand il conectezi la pc...vezi pe la conectivitate sau conectare pc cum ai pe acolo in setari sa fie bifat stocare in masa sau conectare pc happy