| RoCkYeLOOOOL a întrebat:

Hei TPU, am o problema, imi poate spune cineva niste programe pentru oprit anunturile alea enervante de la browser?(in afara de adblock)

4 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

C browser folosesti si ce fel de reclame apar? pe un singur site sau pe toate? ai instalat recent un program, sau de cand ai instalat ultimul program iti apar?

| RoCkYeLOOOOL explică (pentru farfuriaverdex):

Imi apar din totdeauna

| farfuriaverdex a răspuns (pentru RoCkYeLOOOOL):

Intreb pentru ca este posibil sa fie activata o extensie, daca folosesti chrome verifica la menu=setari= extensii daca iti apare o extensie cu nume gen nextucouep sau vaudiix

Răspuns utilizator avertizat