| EuGuSuS a întrebat:

Am un iPhone 6 de ceva vreme si cam face "figuri" cand il pun la incarcat, si stiu 100% ca e din vina mufei de la telefon,ca am schimbat incarcatoare multe si m-am saturat,as vrea sa stiu daca exista mufa aia speciala la vreun magazin romanesc,sau daca vreun magazin de reparatii telefoane imi pot inlocu mufa, sau sa o curete perfect?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Poti gasi un cablu de date original la Altex, MediaGalaxy, eMAG, PCGarage.

| LauR57 a răspuns:

Eu zic sa-l duci la GSM.

| EuGuSuS explică:

Nu vreau cablu, vreau locul ala unde se baga incarcatorul, sa fiu mai specific