| Andreeaa26 a întrebat:

Hei TPU, am un laptop cu windows 10 si cand vreau sa il inchid sunt doar 2 optiuni: "sleep" sau "update and shut down", nu exista alta cale de a-l inchide fara sa si dea update la tot? App dureaza super mult sa se inchida... Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe Update and shutdown si pleci.Se inchide singur.la repornire va trebui sa astepti un timp ca sa instaleze si sa configureze updatele.Prin asta iti imbunatateste Windows-ul. Win 10 este mereu in progres si toate noutatile ti le poate baga in pc numai daca faci asta.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

In windows 10 asta e. daca a primit update trebuie sa il lasi sa il faca. insa nu trebuie sa stai langa laptop.