| dnydnydnydny a întrebat:

Am un laptop cu windows 2007 si am dat sa mi se deschida o poza cu Vizualitor photo windows.Acum tot din laptop se dechide cu asta si imi arata ca nu poate sa deschida deoarece nu suporta.
Ce e de facut pentru a reveni totul la normal si fiecare sa aiba iconita lui?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Uite-te ce format e poza, daca e JPG ar trebui sa mearga, probabil ai apasat tu undeva si ai schimbat cv, nu stiu alt motiv, eu am win 8