| DiidiiDuuda a întrebat:

Hei TPU, am un laptop de cateva luni si tot nu stiu cum sa deschid chestia aia pentru cd-uri, nu are nici buton nici nu pot sa o imping, o prietena patea la fel dar ea avea Windows 7 si o deschidea de undeva din discul D, eu am windows 8.1 si nu am discul D. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Din my computer click dreapta pe unitatea optica si ar trebui sa iti apara Eject.

Nu are cum sa nu aiba vreun buton de deschidere, ce model de laptop ai?

| K0sti a răspuns:

Exista tasta de Eject la cele care nu au buton!

| DiidiiDuuda explică (pentru K0sti):

Nu gasesc.

| K0sti a răspuns (pentru DiidiiDuuda):

Atunci nu ai unitate optica!

| LoreGum11 a răspuns:

Nu toate tipurile de laptop au spatiu pentru cd-uri!