| alexandrapuffy a întrebat:

Hei TPU....Am un telefon: Nokia Lumia 520 si nu pot sa descarc jocuri sad Imi cere cont pentru windows si am facut de toate.
Trebuie sa accept "CONDITIILE PENTRU MAGAZIN" si nu le gasesc/nu merg
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da-i o resetare, fa-ti cont(18+ ani) si incearca iar. Sugerez sa dai o actualizare de soft inainte.

| alexandrapuffy explică:

Puteti sa imi dati un site cu aceste conditii? Dau funda

| Rrobert a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai internet,iti trebuie cont windows phone,dar facut pe computer, dai la magazin, la jocuri, scrii ce trebuie, si dupa ce ai dat instaleaza, iti spune sa confirmi folosirea contului si gata