| MareleD a întrebat:

Hei TPU,as dori cateva recomandari cu calculatoare bune nu imi pasa daca trebuie sa il asamblez pe bucati,atata timp cat e foarte performant nu conteaza pretul,dar il vreau complet mouse, monitor etc... dar nu conteaza daca e gata facuta unitatea sau trebuie sa pun piesele pe bucati.

Cea mai buna sugestie primeste funda! 1

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Eu iti pot configura o unitate si la 4000 Lei. Ar fi bun daca ai spune exact cam in ce buget te incadrezi, ca sa stiu ce sa-ti recomand.

| JustCosmin a răspuns:

Uite totusi o configuratie: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/562756/
Sper sa fi cuprins totul.

| AstonMartin a răspuns:

Totul pleaca de la bani, specifica bugetul disponibil pentru achizitie, si data achizitiei (5 zile/3 saptamani/2 luni etc).
La ce-l vei folosi, gaming, editari, office?