| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
as dori sa imi dati si mie niste jocuri frumoase care merg pe:
1 gb ram, placa video 512, procesor 2. 20ghz
dau funda pentru cele mai multe si mai frumoase jocuri!

2 răspunsuri:
| RobertKilleur a răspuns:

Ai placa video slabuta si procesorul tot slabut.Dar am 5 jocuri pentru tine:Fifa 7-8, Counter-Strike 1.6, Limbo(Dar cu putin lag)Need for speed most wanted, Minecraft.Cam atat

| aiurEah a răspuns:

Deci cam aceleasi componente le am si eu. poti incerca fifa 07, 08 Gta san andreas, max payne 2, prince of percia the sands of time, nfs most wanted, pes 2010, 18 WOS haulin eu cam astea le-am jucat. O zi buna