| Anonima22x a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa imi achizitionez un telefon si nu pot sa ma hotarasc intre Samsung Galaxy Dual Sim J5 (2016) sau Lenovo Vibe S1? Care dintre acestea ar putea fi mai bun? Pe care mi-l recomandati si de ce? Multumesc :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un pont.Mergi intr-un magazin Orange si daca au aceste telefoane,trebuie sa le aiba deja conectate la priza,deschise. Pui mana pe ele si le probezi, vezi cum se misca, afisajul, deschizi Foto sa te uit cam cum se vede etc. Si zici ca revii ca sa il cumperi. Daca ti-a placut unul din cele doua, cumpara-l la liber sau chiar cu abonamnet daca vrei.