| Eea1 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Toshiba? dau funda pentru cele mai convingatoare sugetii de laptopuribig grin

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Pai avand in vedere ca e o firma japoneza, si din cate se stie tot ce e Made in Japan e de firma si foarte bun. Eu recomand cu caldura laptopurile de la Toshiba happy

12 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Salut!
Sunt bune! Oricum parerile sunt impartite. Asa cum unii zic ca sunt bune cele de Acer sau Asus, eu zic ca sunt bune si cele de la Toshiba. Acum depinde ce vrei tu sa faci cu el. Eu insa mi-asi lua un Acer. Am auzit ca Toshiba are unele defectiuni si se poate strica usor insa poate gresesc. Ar fi mai bine sa ceri parerea unui specialist happy.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai bine i-ati un Lenovo Gd 510. Efoarte fain, si thoshiba e frumos, dar pentru o fată mi se pare c am dur si rigid ca aparat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scuze pentr u greseli, Toshiba

| Zenit313 a răspuns:

Sunt foarte bune si rezistente.

| Zuzazozo a răspuns:

Sunt destul de bune, mai ales in raport pret-calitate.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Recomand, au display-urile foarte bune

| Darcklight a răspuns:

Pai sunt destul de bune in vedere pretul lor!

| nonik99 a răspuns:

Toshiba sunt bune.dar depinde ce fel de performante vrei sa ai si la ce sa il folosesti

| GlAmOuRyK a răspuns:

Este chiar de apreciat este unul din cele mai sugerabile laptopuri din kite am auzit cand m-am hotarit sa imi kumpar un laptop kaci ipadul nu imi parea in toate kazurile prea komod o multime de reprezentanti sigur ca a mai multor centre komerciale mi lau recomandat dar plus la asta am o multime de prieteni care miau sfatuit aceasta marka din propria experienta si dupa jumatate de an ti las recomanda si tie sper ca tiam fost de ajutor

| Frumushika_Deiutza_1970 a răspuns:

Eu cred laptopurile de la Acer, Asus si Toshiba sunt cele mai bune.

| Alexandra1166 a răspuns:

Am o ruda cre are astfel de laptop si imi pplace foarte mult mai ales ca nu se blocheaza niciodata si arata foarte dragut!

| Alexandra1166 a răspuns:

MIe imi plac foarte mult ca nu se blocheaza! Si arata foarte binehappy