| RainbowDash1 a întrebat:

Hei,TPU! Ce programe de editat video-uri știți?
Am încercat Windows movie maker, Sony Vegas, After Effects CS3, Video pad, cu toate am avut probleme sad
Ce Programe îți recomandați? Și să meargă si faza aceea cu schimbatul fundalului folosind un fundal verde.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Camtasia studio 8

| BBronco a răspuns:

Eu iti zic un program de editat AVS Video Editor, acuma daca merge si pe acel fundal verde ( cum zici tu, dar cred ca Chroma vrei sa zici ) nu stiu...
Din ce am mai citit pe net, VSDC Free Video Editor pare sa faca ceea ce-ti doresti, dar nu stiu cum ii ca nu l-am folosit.