| AndreiCristi123 a întrebat:

Ce sa aleg, iPhone 6 sau Samsung Galaxy S6? Mentionez ca sunt iubitor de selfie si ca utilizez telefonul mult in conversatii. Un sfat, va rog? Funda.

P.S. : Sunt baiat, si pana acum am avut telefoane din seria Samsung Galaxy S. Merita sa incerc si iOS?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Daca te-ai invat pe Samsung nu prea as vedea dc ai trece la iphone
Dar poti merge oricand la un showroom sa testezi iphonu si sa-ti faci o parere
Eu as merge pe s6
Suport pentru incarcare wireless
design aratos
Putere cat cuprinde

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns:

Daca vrei pentru poze i-ati un Sony Experia Z2 sau superior. Daca vrei performanta in aplicatii i-ati Asus Zenfone 2 de 4 GB.
Samsung si Iphone sucks.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SONY XPERIA Z3+ happy
Te sfatuiesc inainte de toate sa citesti review.uri, specificatii...
Cel mai bine este ca tu sa fii convins ca ai facut alegerea optima
Crede-ma, merita sa incerci daca-ti tot schimbi devide.ul!

| CrissuMv a răspuns:

Samsung Galaxy S6, te asigur ca este mai bun.