| Panteraa a întrebat:

Cum pot activa Microsoft office 2013? Ma lasa sa lucrez totusi in word, excel etc., dar foarte greu.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumparand licenta!

| gelu1970 a răspuns:

Il dezinstalezi.
Restart.
Instalezi de zero office.
Il activezi.
Acum vreo trei luni ți-am oferit office si ajutor sa il activezi. Iți amintești?

| Crackman a răspuns:

Te duci
. pe situ Microsoft si il cumperi.
Daca nu vrei sa il cumperi... cauta dar nu ma lasa situlwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare lucru sa iei Office 365 cu doar ~30 lei lunar + ca primesti 1TB in OneDrive. Si asa a anuntat M$ ca urmatorul office nu va mai avea versiune pe editii, si asa o sa-l ai din prima actualizat. O sa le ia astora ceva timp sa faca cr@ck pentru 365 dupa.