| AlexandrucelMicUt a întrebat:

Hei TPU cum se foloseste o garantie? Am cumparat o Tableta de pe flanco si acuma s-a stricat nu se mai aprinde nu stiu ce are! Da la livrare am luat-o cu buletinu altcuiva ca al meu nu-l aveam! si tableta am cumparat-o online! Ce trebuie sa fac ca sa mi-o repare cu garantia? Dau funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Tableta se restituie in service pe baza informatiilor pe care le-ai furnizat la achizitionare. Daca actul de identitate apartine altuiva, va trebui sa apelezi la acea persoana pentru a-ti rezolva problema. happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Roaga pe cel care figureaza in acte sa o duca la atelierul de service precizat in certificatul de garantie.