| LoveAnime4ever a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum as putea face capturi cu bs player PRO?
De exemplu as vrea sa fac capturi la un opening de la un anime si nu stiu cum crying
Care ma poate ajuta si pe mine?
Dar mai asa pas cu pas ca eu nu prea pricep daca imi spuneti ca trebuie sa apas pe 2 butoane si gata laughing :p
S'a inteles? puppy dog eyes

Dau Funda! :d

1 răspuns:
| xKathrinexD a răspuns:

Deshide B.S Player-ul. Da pe Menu(meniu), da clic pe Enter URL(introduce URL). Copiaza link-ul caruia vrei sa ii faci capturi si intrdu-l in castea de la,, Enter URL'' si da OK. O sa iti apara videoclipul sau ce ai tu acolo in varianta marita. O sa trebuiasca sa il revizionezi sau sa faci altceva pana cand se termina.(el se poate repeta in continuu deci este bine sa ramai acolo.). Dai clic stanga si dai clic pe EXIT(iesire) cand se termina videoclipul... Astepti 5 minute si ai capturile in My Computer!

Fundita?