| KattyDM a întrebat:

Imi spuneti și mie care e treaba cu snap-ul? La ce se folosește sau pentru ce. Și cum. laughing Am văzut că mulți au si mi-am făcut si eu cont dapăi habar nu am ce să fac cu el și cu ce se mănâncă! Help me, please.

Răspuns Câştigător
| Floricicaaa a răspuns:

E usor cu snap-ul. Platforma te ajuta pur si simplu sa impartasesti poze cu prietenii in timp util. Faci poza, ii pui o descriere, i-o trimiti unui prieten. E foarte amuzanta treaba. Have fun!

2 răspunsuri:
| CherryBlossom26 a răspuns:

E ca un fel de whatsapp doar ca pui doar poze in loc de comentarii... sincer nu merita sa-ti faci cont dar faci cum vreiwinking

| TiNa0000007532 a răspuns:

Si cum se adauga contacte? laughing)))