| Martin_Lavinia_1998 a întrebat:

legat de site-ul acela, Addmefast, am introdus linkurile de la niste raspunsuri pe ask ca sa primesc aprecieru insa nu le mai obtin..am ales acolo tara Romania, si ofer si 9 points dar nu primesc nimic.tin sa zic ca am mai facut asta si a mers. aveti idee de ce nu mai merge? Excluzand faptul ca nu ar avea cine sa dea aprecieri..fiindca pana acum au fost destui...

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Esti prea troll! Mai ai puncte ba? in cont! Si de ce dracu ai dat pe Romania? De ce n-ai lasat worldwide?

| Martin_Lavinia_1998 explică (pentru CPAElites):

Am 2000 si ceva de puncte. nu vreau worldwide, doar Romania..si am specificat ca primeam inainte chiar daca era dat doar pe Romania

| CPAElites a răspuns (pentru Martin_Lavinia_1998):

Maa tu ce dracu nu intelegi ca toate like-urile sunt fake? Alea dupa un timp or sa dispara? Si cati din Romania foloseste porcaria aia? sa-ti dea tie like-uri! Da like pe worldwide! Si dai la ECP 9 Puncte!

| Martin_Lavinia_1998 explică (pentru CPAElites):

1 la mana : tu esti turc? cum sa fie fake like-urile daca le primesc de la persoane normale in schimbul unor puncte? nu dispare nimic dupa nu stiu cat timp zici tu acolo, ca am de 6-7 luni si tot nu au disparut. folosesc pe putin 100 ''porcaria aia'' pentru ca am mai facut-o si am primit undeva la 110 aprecieri de la romani
si 2 la mana, nu m-am adresat cu ''maa'',''ce dracu nu intelegi'' etc. Pace :*

| CPAElites a răspuns (pentru Martin_Lavinia_1998):

Sunt like-uri dupa conturi fake!

| Martin_Lavinia_1998 explică (pentru CPAElites):

Nu toate omule...