| MariaHouse a întrebat:

Hei. TPU...Mi-am facut mai demult un cont de ask.fm conectandu-ma la el prin fb si acum mi-am facut inca unul si vreau sa caut prieteni prin fb si imi spune ca contul meu de fb e conecta cu initialul cont al meu si nu stiu ce sa fac. as vrea mai degraba sa imi spuneti cum sterg un cont de ask.fm

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce poti sa faci este sa te duci la setari, apoi dai pd profil si in dreapta jos e o optiune cu,, dezactivare cont". Sper ca te'am ajutat! :* Pupici.

1 răspuns:
| voinead20112 a răspuns:

Simplu, la setarile ask trebuie sa fie o optiune de stergere cont.