| AncaAlexandra1998 a întrebat:

Hei,TPU! Nu imi apare poza de la chatu de la xat...cum pot face sa apara... apropo am poza pusa la avatar din pc, uploadata

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai încărcat-o pe site și sunt mulți useri conectați sau trebuie aprobată de un admin atunci va apărea cu întârziere datorită refersh-ului cu întârziere al serverului sau lipsei unui admin care s-o aprobe.Succes

| DjZen a răspuns:

Vezi sa nu fi sters poza din greseala si cand incarcai pagina sa nu iti mai gasesca poza