| adeadeliina a întrebat:

Nu prind semnal wi-fi pe telefonul meu, decat daca merg in camera unde este routerul, iar pe laptop prind, nu este de vina routerul. Inainte prindeam (am Huawei p8 lite), dar mi-a aparut ca trebuie sa il actualizez, s-a repornit telefonul, si trebuia sa astept pana se actualizeaza 100%, a durat cam o jumatate de ora, iar de atunci de cand s-a actualizat nu mai prind wi-fi decat daca stau la 3 m de router, cu usa de la camera deschisa, ce pot sa fac? (funda!)

2 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Ai pereti de plumb?

| adeadeliina explică:

KanezuY nu, pereti normali laughing am incercat cu vechiul telefon sa vad daca prinde, si merge, sigur e de la telefon, nu stiu ce sa ii fac..nu exista alta solutie in afara de a merge cu el la service? -_-