| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu laptopul meu.Aseara cand am vrut sa il sting mi-a aratat in curs de log off.L-am lasat sa se stinga singur deci nu l-am incbis eu fortat si nici pana azi dimineata nu s-a stins si a trebuit sa il inchid fortat si cand ii daxui drumu instalai un antiviris gratuit de la avg si cand incercai sa il stin cand apasai acolo jos in stanga se bloca imaginea.Il stinsai din noi fortat si iar il aprinsai ii dadui si refresh dar degeaba.Il stinsai fortat si il reapronsai de cateva ori dar cand dau sa aprind vreun program se blocheaza imaginea. Oare sa fie virusat de la un joc numit Metin2? Ce sa fac? Ajutati-ma va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

E virusat sau windows-ul are erori, de aceea dupa un timp windows-ul trebuie reinstalat, a venit si randul tau happy Succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe langa AVG, ai cumva un antivirus Panda Cloud Antivirus? Daca da, dezinstaleaza-l si ar trebui sa mearga.

| Rommeo a răspuns:

Incearca sa-l devirusezi cu malwarebytes, uite aici programul.
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Eu am instalat un antivirus de la avg cu licenta gratuita dar tot nu merge

| K0sti a răspuns (pentru Georgiana_Cristina_1983_7mUx):

Ala e o gluma, nu antivirus!