| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
patesc ceva daca montez un ventilator la calculator in timp ce este pornit? (calculatorul)

Răspuns Câştigător
| LaRkiNNN a răspuns:

Nu il pune cand e pornit!
Acel ventilator vine motat acolo si cand il motezi s-ar putea sa atinci si ceva pe acolo si ti l-ai busit.
Stinge calculatorul, moteaza ventilatorul si apoi poti sa-l pornesti din nou... n-are nimic daca il opresti 15 min. Funda?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce nu il opresti? Ce te opreste? Il poti strica daca atingi anumite fire.

| maryan1997 explică:

Nu am patit nimic big grin
norocul incepatoruluilaughing

| KimHyeSeok a răspuns:

Nu! eu am ventilator, la modem! big grin sper fundita.

| KimHyeSeok a răspuns:

Nu! eu am ventilatorul pornit, la modem cand si pcu' e! big grin sper fundita.

| gabii97 a răspuns:

Este posibil sa faca scurtcircuit si asa ca mai bine stinge calculatorul

| Dannyka a răspuns:

Exista riscul (95%) sa arzi Unitatea.cel mai bine este sa opresti PC-ul.Tnx