| Khero a întrebat:

Pe steam am vazut ca se face reclama la un fel de router. Sunt tentan sa achizionez unul, dar am niste intrebari: 1) Pot plati cu Steam wallet? 2) Transportul il platesc eu? si cea mai importanta 3) merita sa-l cumpar? Ma gandesc ca este superior celor gasite in magazinele noastre care sunt foarte proaste ( 130 lei pe un router care la mai mult de 7 m nu mai este functional wi-fi-ul)

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tu te auzi ce spui acolo?
Si eu pot sa vad o reclama la un produs aici pe site. Pot plati oare cu punctele acumulate pe TPU acel produs?
2. Nici macar n-ai dat nume unui model de router sa stim si noi daca merita sau nu cumparat.
Ca si idee, cu mai putin de 130 lei poti lua un tp link tl-TL-WR841N testat de mine si crede-ma ca are o raza foarte mare de acoperire cu multe obstacole in jur.
Alta data inainte sa pui intrebare aici ma fa cateve research-uri, nu veni cu afirmatii total eronate.

| HuShEr a răspuns:

laughing) ca sa nu mai vezi routere pe steam baga-ti adblock drumu la orice produs il platesti tu si nu poti cumpara nimic altceva cu walletul de pe steam