| MariMaria103 a întrebat:

Hei TPU, stateam pe laptop. cautand un film si dintr.o data mi s.a intors imaginea invers ca la telefon, e prima oara cand mi se intampla si il am de o luna, am incercat sa il tin drept ca poate se intoarce la loc dar nu merge, stie cineva de la ce e si cum pot sa.l repar?

Răspuns Câştigător
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Am inpresia că nu sunt reglate bine setările de la Display. Încearcă să intri la Proprietăţile ecranului şi caut-o pe cea bună ţi/sau recomandată de sistem.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"am incercat sa il tin drept ca poate se intoarce la loc dar nu merge" :)) ...asta e banc, sper!

http://i.imgur.com/WQ7rfpi.jpg

| MariMaria103 explică (pentru K0sti):

Nu e un banc dar chiar nu ma pricep la tehnologie, mersi pentru raspuns.

| K0sti a răspuns (pentru MariMaria103):

happy Cu placere!

| Sandu_Mihai_1968 a răspuns:

Tine apasat pe Ctrl+Alt+Sageata in sus
sau
Click dreapta Graphics Options>Rotation>Rotate to normal
Funda?