| BriannaBonjour a întrebat:

Hei TPU! Stiti un program de facut slideshow-uri in care nu trebuie sa ai abonament cu plata ca sa iti descarci slideshow-ul?
De exemplu am incercat Kizoa si ma punea sa platesc ca sa-l salvez -_-. Am nevoie de un slideshow-maker urgent sau un tutorial in romana pentru facut slidesow-uri in Microsoft office. Dau funda pentru un raspuns rapid (si bun dar mai ales rapid).

Răspuns Câştigător
| Alexutzuu26 a răspuns:

Microsoft Office PowePoint (2007 2010 2013 ) depinde care vrei. Parca asa stiam ca sunt.Si faci slideshow.Alegi efectele stiul de scris.Te descurci tu in continuare