| RaLuX_5234 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot gasi poze cu tags pentru facebook?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| nutemaidoresc a răspuns:

Tagurile reprezinta elemente definitorii pentru anumite subiecte, stiri, idei, evenimente, etc. Facebook fiind un un "Concern" in adevaratul sens al cuvantului, nu ai cum sa precizezi taguri care sa-l defineasca, sa-l reprezinte, pentru a fii gasit de diverse motoare de cautare ( Goole, Yahoo, etc ), sau pentru a te ajuta in functii sau elemente SEO. Facebook prezinta teme ( niche ) de orice gen, ce tind pe toate planurile socio-culturale-tematice existente. Intrebarea din start nu-i pusa corect si din toate punctele este irelevanta.