| OoKidaLoveoO a întrebat:

Hei TPU.Sunt blocata:Am o tableta Samsung si am o mare problema cu ea.Cand scriu un text si gresesc ceva, sterg si cand incerc sa scriu aceasta imi inlocuieste cuvantul cu un cuv scris mai sus nu stiu cum sa va explica.Este ceva de genlul asta:
Nu stiu ce sa mai fac ma plictisesc
Gresim
Nu stiu ce sa mai fac ma plivtisesc
Sterg si incerc sa scriu dar
Nu stiu ce sa mai fac ma plfac
Incerc iar si se sterge
Nu stiu ce sa mai fac mstiu
Sper ca intelegeti ceva.Nu,autocorectarea nu este pornita.

1 răspuns:
| Jhonny22 a răspuns:

Verifica limba de scriere, nu stiu exact la Samsung, dar la Apple, are undeva un butonel, care daca apas pe el, imi arata la fel ce as vrea sa scriu, si nu este autocorectarea, si la tine este mai mult ca sigur limba, verifica din setari limba, si dezactiveaz-o!