| BOOBZen a întrebat:

Hei TPU, sunt pe orange si am acces pe internet, daca va ajuta cu ceva, am un telefon LG KP502 si cand am introdus cartela am primit 500mb pentru internet, gratuit, dar cand intru pe youtube nu ma lasa sa vad video-uri, zice eroare necunoscuta, ce sa fac? Multumesc mult

5 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Lg Cookie nu poate face streaming pentru youtube.

| anonima97 a răspuns:

Hei. Sa sti ca nu prea ai ce face deoarece nimanui nu ii prea merg alea de pe youtobe deoarece trebuie un program anume care se gaseste greu, dar din fericire pentru tine sti un site conectat la youtobe de pe care poti descarca orice de pe youtobe si viziona:www.vuclip.com sa dai la shearc, succes. fundita?

| Louuder98 a răspuns:

Si eu am telefon la fel ca al tau, si videoclipurile nu merg nici downloadate, pentru ca asa e facut telefonul.

| Pastilatu a răspuns:

Este de la telefon

| ilarion_7029 a răspuns:

Suna 444 si cere setarile retelei pentru internet, ori 200, vezi cum ti-e oferta la *100# ramurasickcontul meu etc.ti le seteaza automat reteaua pe telefon.