| ღβأβأ a întrebat:

Vă rog să mă ajutați... Am telefon Samsung Galaxy Core II și nu mai merge să gac screenshooturi. Până acum puteam face foarte ușor, țineam apăsat pe butonul Power și în același timp pe butonul central. Dintr-o dată nu a mai mers. Probabil am umblat pe la setări și am dezactivat screenshooturile. Cum să le activez la loc?

2 răspunsuri:
| Nicu999 a răspuns:

Probabil e din cauza telefonului

| CristinaDanciu a răspuns:

Nu prea ai cum să le dezactivezi poate e din cauza telefonului. Screenshoot-urile nu prea fac bine telefoanelor.