| xAndraa23 a întrebat:

Vreau sa-mi fac comanda la un produs de la oriflame si din greseala, am selectat un alt produs pe care nu vreau sa-l cumpar, cand dau sa sterg produsul, e un x in dreptul lui dar nu se intampla nimic daca il apas. Cum as putea sa-l sterg?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Delogheaza-te si logheaza-te inapoi si incearca din nou sa vezi daca merge scoti produsul din cos. Daca nu merge nici asa, contacteaza-i pe site, adica aici http://ro.oriflame.com/customer-service/contact-us sau trimite-le un email la adresa 7000@oriflame.ro si spune-le lor aceasta problema ca s-o rezolve.

| Celmaitareanonim a răspuns:

Suna pe site ca sigur au un nr de telefon si le spui ce problema ai

| agalexandra a răspuns:

Nu poți șterge ce ai în coș?